SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Stará Garda

Poslední březnový týden začala pro nás již čtvrtá sezóna 1. Superveteránské ligy

23 / 3 / 2017

DP Xaverov SUP - Berušky A 9:4 (4:2)

V prvním zápase nové sezony nás čekal silný soupeř Berušky ,které nás minulou sezonu porazily a už na první pohled z nich vyzařovalo sebevědomí .Proto jsme nastoupili k utkání s odhodlání podat zodpovědný výkon. Po úvodním oťukávání se nám podařilo vstřelit první gól na který soupeř dokázal po naší chybě v obraně odpovědět což ale naše úsilí o vítězství nijak neovlivnilo a dál jsme předváděli dobrý fotbal i díky otevřené a útočné hře Berušek kterým se opět podařilo po nedorozumění v obraně vyrovnat na 2:2 a když už zdálo že remíza vydrží do poločasu jsme po pěkné kombinaci zvýšili na 3:2 a poté si v posledních vteřinách Berušky daly vlastní gól. Počáteční sebevědomí bylo pryč.

Od začátku druhého poločasu jsme už zcela ovládli hru a po pěkných akcích jen navyšovali naše vedení. Dva góly Zorana padly po kombinaci prakticky do prázdné branky. Nás brankostroj se nakonec zastavil na devíti gólech v jejich síti.

Úvodní zápas sezóny nám díky disciplinovanému výkonu vyšel na jedničku a budeme mít možnost i v dalších zápasech ukázat soupeřům naši sílu.

Sestava

Přibyl, Voženílek, Jakl, Habrun, Slezák, Skalický, Šubík, Jovanoski

Branky

Jovanoski 3, Šubík 2, Skalický, Slezák, Habrun a vlastní od Gusty

Více

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top